Fransa'ya Özel Dikim Gelinlik

Kimimizin sonradan gittiği, kimimizinde gurbette doğup büyüdüğü, her gurbetçimizin anlatmalarla bitiremeyeceği hikayeleri vardır. Fransa’da devamlı mutlu olduğu düşünülen, temennimiz hep mutlu olmalarıdır fakat yine de vatan hasreti, kendi toprağının özlemini sürekli hisseden tüm gurbetçi vatandaşlarımız için özel bir uygulama yapıyoruz.
Fransa özel dikim gelinlik hizmeti ile gurbetçilerimizin gelinliklerini yaklaşık 3 gün içerisinde hazırlayıp, en hızlı olacak şekilde teslim edebiliyoruz. Bugüne kadar Fransa gibi yurtdışından gelinlik diktirmek için İstanbul’a gelen ve özel dikim gelinliğini çok kısa sürede hazırlayıp teslim ettiğimiz bir çok misafirimiz oldu. Fransa’dan İstanbul’a gelip gelinlik diktirmelerindeki amaç hem kendi isteklerini bize çok iyi anlatabilmesi, dünya evine girerken giyeceği gelinliğinin istediği gibi olması ve ekonomik yöndende avantajlı olmasıdır.
Birbirinden şık, Nurcan Ege 2020 Koleksiyonunu inceleyin…
nurcan-ege-beyaz
Biz gurbetçilerimizi asla bir gelir kaynağı olarak görmedik ve görmeyeceğiz. Fransa gibi yurtdışından gelip, İstanbul’da gelinliğini diktirmeye gelen misafirlerimizle özel olarak ilgilenmekte ve uygun fiyatlarla gelinlikler dikmekteyiz. Çünkü amacımız gurbetçilerimizin ülkemizden ayrılırken ve en önemli gününde yaptığımız işten memnun kalması. Bunun bize vereceği mutluluk hiçbir şey ile ölçülemez.
Birbirinden şık, Nurcan Ege 2020 Koleksiyonunu inceleyin…

NEREDEYİZ?

Adresimiz

Bağdat Cad. Ahenk Apt. No:344 K:2 D:3 Erenköy/İstanbul

E-posta

info@nurcanege.com

Telefon

Mobil: +90 (532) 208 62 21

Skype

egenurmodaevi@hotmail.com